O nas

 

Myślisz o Grecji,   pomyśl o  Greco. Od  prawie 25 lat z  sercem i uśmiechem serwujemy Wam, proste i smaczne jedzenie oparte na naturalnych składnikach i pasji do gotowania. W naszych restauracjach możesz spróbować pysznych souvlaków, oryginalnego gyrosa, kultowej greckiej mousaki  delektując się naszym domowym winem GRECO.  Na deser polecamy pyszną baklavę. 
 
Jestesmy firmą rodzinną założoną w 1991 roku przez Konstantinosa Chrysagisa , który podczas podróży po Polsce odwiedził  Wrocław i tu powstała pierwsza restauracja Ready’s i tu do dzisiaj znajduje się i centrala firmy.  Kilka lat później nazwa została zmieniona na GRECO.  Z czasem sieć zaczeła się rozrastać w chwili obecnej posiadamy 9 restauracji w różych miastach Polski. Tym samym jesteśmy jedyną i największą siecią restauracji greckich w Europie. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, natomiast jedno pozostało niezmienne –  smaczne jedzenie w przyzwoitej cenie przygotowane na bazie  oryginalnych greckich produktów. Proste i zdrowe.
 
Przytulne wnętrza naszych restauracji zaaranżowane w stylu wyspiarskich tawern, uśmiechnięty personel sprawi że poczujecie się jak w Grecji. Odżyją wspomnienia smaków, słońca, morza ... można się zapomnieć i rozkoszować chwilą wspólnie z przyjaciółmi, rodziną a każde spotkanie biznesowe będzie przyjemne i odprężające bo my w Greco kochamy to co robimy i robimy to pasją.